Arcatraz

Lista wymaganych attutmentów na niektóre instancje i rajdy.
Awatar użytkownika
Hosu
Administrator
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017

Arcatraz

Postautor: Hosu » 16 lip 2017

Zadanie zaczyna się w Area 52 bierze się je od Nether-Stalker Khay'ji. Zadanko nazywa się [Warp-Raider Nesaad] i prowadzi do serii solowych questów, kończących się zadaniem [Full Triangle]. Po zakończeniu tego zadania zostaniesz poproszony o udanie się do Shattrath i porozmawiaj z A'dalem, który da Ci zadanie, aby wejść do Arcatraz.

Linia zadań potrzeban do uzyskania klucza do Arcatraz jest dosyć łatwa i rozpoczyna się w obszarze Area 52 w Netherstorm. Tylko jedna osoba potrzebuje klucza, aby wprowadzić grupę na instancję. Bramę może również otworzyć rogal z umiejętnością lockpicking.

1. [Consortium Crystal Collection] - Nether-Stalker Khay'ji prosi cię o zabicie Pentatharon i o zebranie Arklon Crystal Artifact.

2. [A Heap of Ethereals] - Nether-Stalker Khay'ji mowie że musisz z martwych ethereals zebrać 10 sztuk Zaxxis Insignias.

3. [Warp-Raider Nesaad] - Nether-Stalker Khay'ji prosi cię o zabicie Warp-Raider Nesaad i powrót po udanej misji.

4. [Request for Assistance] - Nether-Stalker Khay'ji wysyła cię do Gahruj znajdziesz go w Eco-Dome Midrealm.

5. Rightful Repossession] - Gahruj wysyła cię do odzyskania 10 sztuk Boxes of Surveying Equipment z lokalizacji Manaforge Duro.

6. [An Audience with the Prince] - Gahruj wysyła cię do Stormspire żeby dostarczyć Surveying Equipment dla Image of Nexus-Prince Haramad.

7. [Triangulation Point One] - użuj Triangulation Device żeby znaleźć pierwszy punkt triangulacji (the first triangulation point).

8. [Triangulation Point Two] - użyj Triangulation Device żeby odnaleźć drugi punkt triangulacji (the second triangulation point).

9. [Full Triangle] - Zabij Culuthas i odzyskaj Ata'mal Crystal. Przynieś je do obozu Nexus-Prince Haramad.

10. [Special Delivery to Shattrath City] - Przynieś Ata'mal Crystal do A'dal stojącego pośrodku Shattrath City.

11. [How to Break Into the Arcatraz] - zabij Warp Splinter w instancji Botanica oraz Pathaleon the Calculator w instancji Mechanar, aby odzyskać dwie połówki klucza do Arcatraz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości