Karazhan

Lista wymaganych attutmentów na niektóre instancje i rajdy.
Awatar użytkownika
Hosu
Administrator
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017

Karazhan

Postautor: Hosu » 16 lip 2017

1. Prequest można zacząć na 68 levelu, obok wejścia do Karazhan znajduje się Archmage Alturus, ma on na tym levelu 2 questy: [Restless Activity] oraz [Arcane Disturbances], questy są banalne wiec nie ma co się dużo rozpisywać, moby są na lvlu 67-70, więc można by sobie jakieś party znaleźć. Do pierwszego questu musisz zebrać 10 sztuk Ghostly Essences, drop nie jest zły i nie jest tak ciężko je zebrać, co do questa [Arcane Disturbances] musisz użyć kryształu, który dostałeś przy „jeziorku” i przy studni, jezioro znajduje się w jaskini obok wieży, po prostu idź, aż zobaczysz wodę, użyj Violet Scrying Crystal i wyjdź na zewnątrz, miedzy budynkami znajduje się wejście do piwnicy, wejdź do środka i tak jak poprzednio znajdź studnie i użyj kryształu.

2. Contact from Dalaran] – Leć do Southshore, następnie do Dalaran i pogadaj tam z Archmage Cedric, da ci on kolejny quest.

3. [Khadgar] – teraz musisz iść do Shattrah City, i pogadać z Khadgarem.

4. [Entry Into Karazhan] i oto pierwsza cześć klucza żeby moc wziąć quest wymagany jest lvl 70, Pierwsza część klucz jest w Shadow Labyrinth w Auchindoun. Jak dojdziesz do ostatniego bossa i wyczyścisz wszystko to przed rozpoczęciem walki warto się pofatygować i wziąć te część klucza, trzymaj się lewej strony blisko ściany, równolegle do bossa powinna stać mała urna. Po jej otwarciu wyskoczy lvl 70 kreaturka, bardzo łatwa do zabicia, z której dropi 1 część klucza. Po wykonaniu wróć do Shattrah.

5. [The Second and Third Fragments] - 2 część klucza znajdziesz w Steamvaults, zaraz po wejściu obok pierwszego bossa, w wodzie na dnie stoi urna, tak jak poprzednio, otworzyć, zabić i wziąć 2 fragment. I ta najgorsza ( jak dla mnie 3 część ) Arcatraz – po wejściu zabijacie wszystko, co wam stanie na drodze aż dojdziecie do dużego pomieszczenia ze schodami na gore, włazicie na gore i do pomieszczenia na wprost, po zabiciu 1 czy 2 void walkerów można przejść blisko ściany do pojemnika z 3 częścią klucza, zabić voida i wziąć klucz.. Wróć do Shattrah.

6. [The Master's Touch] – masz juz wszystkie części teraz pozostało ci złożyć je w całość. Musisz iść do Caverns of Time - Black Morass (BM lub Dark Portal event), ale żeby móc tam wejść najpierw musisz uwolnić Thralla w Old Hillsbrad, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to nie powinno być tak źle, Old Hillsbrad jest na lvl 65-68, czyli nie będzie problemów, CoT opisze w innym przewodniku, bo w tym nie jest to najważniejsze, następnie idziemy do BM, trzeba ukończyć cały event, czyli doprowadzić do otwarcia Dark Portalu i po tym Medivh zakończy twój quest.

7. [Return to Khadgar] Da ci quest, w którym masz wrócić do Shattrah do Khadgara, a on da ci The Master's Key - klucz do Karazhan.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości